חדשות

מלגה ללימודים בחול

מלגה ללימודים מתקדמים בחו"ל לבוגרי הפקולטה למשפטים

מרץ 19, 2017

 

הפקולטה למשפטים מציעה לבוגרים/ות מצטיינים/ות של הפקולטה מספר מצומצם של מלגות שנועדו לסייע במימון הלימודים לתואר מוסמך או דוקטור במשפטים בחו"ל.

המלגות המוצעות הן בסך של כ- 2,000 עד 10,000 דולר. הן מיועדות לבוגרי/ות הפקולטה שיש להם/ן עניין ופוטנציאל ממשי לכהן כחברי/ות הסגל האקדמי בפקולטה.

בוגרי/ות הפקולטה שנרשמו ללימודים מתקדמים במשפטים בחו"ל מוזמנים/ות להגיש בקשה למלגה. המועד האחרון להגשת הבקשה הוא 30 באפריל 2017. יידונו בקשות של בוגרי/ות הפקולטה העתידים ללמוד בחו"ל בשנת הלימודים 2017/18.

מפגש בנושא דיני השקעות בינלאומיים וזכויות אדם

מפגש בנושא דיני השקעות בינלאומיים וזכויות אדם

מרץ 19, 2017

 

ביום שלישי 14.3.17 נערך מפגש משותף של תכנית הדוקטורט "זכויות אדם תחת לחץ" (תכנית משותפת של מרכז מינרבה לזכויות האדם באוניברסיטה העברית יחד עם האוניברסיטה החופשית של ברלין) ושל הפורום למשפט הבינלאומי, בנושא דיני השקעות בינלאומיים וזכויות אדם.

בפאנל הדוברים שלווה בהשתתפות ערה של הקהל היו פרופ' משה הירש ופרופ' סטפן הינדלנג. עו"ד טל מימרן הנחה את הדיון.

 

היילי מורדיק

כנס לכבוד השקת ספרה החדש של ד"ר הילי מודריק-אבן חן

מרץ 16, 2017

 

ב- 7.3. 2017 נערך כנס לכבוד השקת ספרה החדש של ד"ר הילי מודריק-אבן חן National Identities and the Right to Self-Determination of Peoples.  

הכנס נערך בחסות המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט והפורום למשפט בין לאומי של האוניברסיטה העברית בירושלים והתקיים באוניברסיטה העברית.

התכבדנו בנוכחותם של המברכים, מר אוליביה בל, שגריר בלגיה בישראל וכן פרופ' אביעד הכהן- דיקן המרכז האקדמי- ופרופ' מיכאיל קרייני- דיקן הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית.

מרכז ברירה

קול קורא לגיוס מתנדבים למרכז ברירה

מרץ 1, 2017

 

מרכז ברירה מגייס מתנדבים לסמסטר ב בעמדות השונות.

בואו להצטרף לעשרות סטודנטים למשפטים שמסייעים להנגיש זכויות לקהילה.

 

פרטים בקובץ המצורף.