הרמת כוסית לכבוד מסיימי שנה ד'

ינואר 24, 2018
הרמת כוסית

ביום שלישי (ה-23.1), התקיימה הרמת כוסית בשיתוף פעולה של מועדון הבוגרים ואגודת הסטודנטים של הפקולטה למשפטים, לכבוד מסיימי שנה ד' של תואר הבוגר (מחזור תשע"ה).

דיקן הפקולטה, הפרופ' מיכאיל קרייני, הגיע לברך:  "ראשית ברכות! יש לי בשורה משמחת: החל מהשנה יהיה כתוב בתעודת סיום התואר שלנו גם 'בוגרת למשפטים' ולא רק 'בוגר למשפטים', וכך גם למסיימות תואר המוסמכת. זה תמיד מחמם לי את הלב לראות את הבוגרים והבוגרות שלנו, ובמיוחד לראות את אחד המחזורים שאני לימדתי. תקופת הלימודים היא תקופה מעצבת מכל מני סיבות שלפעמים קשה לנו לשים את האצבע עליהן, שהרי זו תקופה קצרה ביחס למשך החיים שלנו. אני חושב שזה קשור לעצם העובדה שאנחנו יושבים על ספסל לימודים אחד וביננו יש סוג של שוויון. כולנו מתכנסים במקום אחד, ועל אף שאנחנו מרקע שונה, וכל אחד מכם הוא בעל היסטוריה אישית שלו, אתם עובדים יחד בקליניקות ובהתנדבויות שעשיתם במהלך התואר וזה דבר שנותן לי תקווה.

כעת אתם יוצאים לדרך חדשה, אבל אני מקווה שאתם עושים זאת עם מטען עשיר. אז אם יש לי בקשה אחת, היא שתמשיכו לשמור על קשר עם הפקולטה. שידרגנו את חשבון הטוויטר שלנו, את האתר ואת הפייסבוק, אז לפחות תבטיחו לי שבמהלך השנה תעשו 'לייק' אחד. אשמח אם תגיעו לפקולטה מדי פעם ואלו מכם שרוצים להמשיך ללמוד מוזמנים בהחלט. אני אשמח לראות אתכם גם בפגישות המחזור של כל 10 שנים, ושתגיעו כעורכי דין מפורסמים, שופטים ומרצים.

אני מאחל לכולכם בהצלחה."
  • הרמת כוסית