חדשות

דירוג שנחאי לשנת 2021 - הפקולטה למשפטים מדורגת במקום ה-30 בעולם וה-1 בישראל

2 יוני, 2021

חדשה משמחת: הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית שומרת על מעמדה כפקולטה המובילה בישראל וכאחת הפקולטות למשפטים הטובות בעולם. לפי דירוג שנחאי של אוניברסיטת שנחאי ג׳יאטונג לשנת 2021, הפקולטה שלנו מדורגת במקום ה-30 בעולם וה-1 בישראל. זוהי עלייה יפה ונמשכת: בשנה שעברה דורגנו במקום ה-33 בעולם ולפני שנתיים במקום ה-36.

מדד שנחאי 2021 במשפטים: http://www.shanghairanking.com/rankings/gras/2021/RS0503

ניצחון במשפט מבוים של לשכת עורכי הדין

ניצחון במשפט מבוים של לשכת עורכי הדין

26 מאי, 2021

בתאריך 25.05.2021 התקיים בלשכת עורכי הדין מחוז מרכז לראשונה משפט מבוים בנושא "דיני חוזים וקניין" בפני כבוד השופטת (בדימוס) ד״ר דפנה אבניאלי. את התביעה ייצגו הרכב מהאוניברסיטה העברית בהדרכתו של עו״ד מיכאל גינסבורג ממשרד גרוס ושות׳. את ההגנה ייצגו הרכב מאוניברסיטת ת״א בהדרכתו של עו״ד יפרח שוחט. 
הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית מברכת את הסטודנטים ספיר גינסבורג, אבירם חזות, גיא כהן ורננה נוביץ׳ על השתתפותם בפרויקט ועל פסיקת השופטת פיצויים והוצאות משפט לזכות התובעים.
ברכות!

הישג למרכז ברירה בקידום זכויותיהן.ם של נפגעות ונפגעי תקיפה מינית

24 ינואר, 2021

מתנדבות "מרכז ברירה", עדן לפיד משנה ב' וגל רובין משנה א', בהובלתה של רכזת הפעילות ספיר גינזבורג משנה ב', פעלו בהנחייתה של עו"ד איילת רזין בית אור, היועצת המשפטית של איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בישראל, במטרה לקדם את זכויותיהן.ם של נפגעות ונפגעי תקיפה מינית.