חדשות

ש

קול קורא להגשת מועמדות לפרס ע"ש ברנבלום בנושא סייבר

25 נובמבר, 2022

קרא עוד
מצ"ב קול קורא להגשת מועמדות לפרס ע"ש ברנבלום בנושא סייבר.

הקול קורא מיועד לסטודנטים/ות בכל שלב, אשר כתב/ה עבודת מחקר המנתחת סוגיות מעולם הסייבר והשפעתה של הטכנולוגיה על הפרט, החברה ובמובן רחב יותר על חיינו. ניתן להגיש מועמדות לפרס עד יום ה-1/1/2023. 

אין מגבלה על תחום לימוד והפרס פתוח לתלמידי כל הדיסציפלינות, אבל העיסוק בסייבר ו/או טכנולוגיה צריך להיות חלק מרכזי ומהותי בעבודה. הוועדה המלווה של הפרס כוללת את פרופ' יובל שני, פרופ' טל יונתן-זמיר, פרופ' דוד מימון וד"ר תמר ברנבלום.

בהצלחה 

קראו פחות
Yuval Shany

ברכות חמות לפרופ' יובל שני על זכייתו בפרס Serge Lazareff מטעם נאט"ו על שירות משפטי מתמשך

17 נובמבר, 2022

קרא עוד
הפרס ניתן מאז 2017 לאנשי צבא ואזרחים שתרמו תרומה רבה לפיתוח המשפט המדריך ומכווין את פעולות נאט"ו. 

נימוקי הפרס להלן:

Prof. Yuval Shany has been awarded with the Serge Lazareff Prize - Legal Services for his long-standing career as an international recognized scholar. Professor Shany's works in international humanitarian law are frequently used and consulted by NATO commanders and legal advisors to solve complex legal issues in the Alliance's operations and exercises. Without his research undertaken all his career, NATO legal advisors would not have counted on precious legal analysis valuable for NATO military activities around the world.

יישר כוח ליובל, שזו המדליה הראשונה שלו (אך לא הפרס הראשון, או האחרון), על פועלו, המביא כבוד בינלאומי רב לפקולטה ולאוניברסיטה, וכן, יש לקוות להחלטות שקולות וטובות יותר במסגרות כמו נאט"ו.

קראו פחות
פרס גרטש

פרס על-שם חיה ואברהם גרטש לסטודנט/ית שיפרסמו מאמר בכתב העת משפטים או בכתב העת חוקים

13 מרץ, 2022

קרא עוד

אנו שמחים להכריז על הענקת פרס על-שם חיה ואברהם גרטש לעידוד כתיבת מאמרים בעברית על-ידי תלמידי הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית, בסך 9,500 ₪. הפרס יוענק למאמר מצטיין בעברית שיתפרסם בכתב העת משפטים או בכתב העת חוקים.

הפרס יוענק לסטודנט או סטודנטית, תלמידי שנה א' ומעלה בשנת הלימודים תשפ"ב, לרבות תלמידים לתארים מתקדמים, אשר כתבו/יכתבו מאמר שהתקבל/יתקבל לפרסום באחד מכתבי העת הבאים של הפקולטה – משפטים, משפטים על אתר, או חוקים, וההחלטה על קבלתם לפרסום התקבלה/תתקבל החל מיום 1 במרץ 2022 ועד ליום 1 בינואר 2023.

ועדת הפרס תשקול גם מאמרים שנכתבו על ידי סטודנט/ית בשיתוף עם מרצה בפקולטה ואשר התקבלו לפרסום בכתבי העת שלעיל, אולם יינתן לעובדה זו משקל במסגרת שיקולי ועדת הפרס.

בין הקריטריונים לבחירת המאמר הזוכה נמנים מצוינות אקדמית, חדשנות, וסגנון כתיבה בהיר ומהודק.

לאור משך הליכי השיפוט בכתבי העת מומלץ להגיש את המאמר לשיפוט לפחות כמה חודשים לפני המועד הקובע.

הנחיות להגשת מאמר לשיפוט בקובץ המצורף.

קראו פחות