חדשות

מודים למשתתפים הרבים בכנס המיוחד שנערך לזכרו של פרופ' יהושע ויסמן ז"ל

מודים למשתתפים הרבים בכנס המיוחד שנערך לזכרו של פרופ' יהושע ויסמן ז"ל

פברואר 5, 2020

הפקולטה למשפטים מבקשת להודות לאורחים הרבים, חברי הסגל ובני המשפחה שבאו להשתתף בפאנלים המיוחדים שנערכו בערב העיון לזכרו של פרופ' יהושע ויסמן ז"ל שהתקיים ב-14.1.20. 

לחצו כאן לצפייה בהרצאות מתוך יום העיון המיוחד

 

גאים מאוד במרצים ובחוקרים המצוינים שלנו!

פברואר 4, 2020

הפקולטה שמחה לבשר על זכייתם של פרופ' באדי חסייסי ופרופ' אילן בנשלום בפרסים יוקרתיים:

  • פרופ' באדי חסייסי, ראש המכון לקרימינולוגיה, הוכרז כזוכה בפרס הרקטור להצטיינות במחקר, בהוראה ובהשתתפות פעילה בחיי הקהילה האקדמית.
  • פרופ' אילן בנשלום מהפקולטה למשפטים, זכה בפרס מילקן למורים מצטיינים באוניברסיטה אשר הוכיחו הצטיינות, מסירות ויוזמה מתמשכת בהוראה

משפט מבוים ע"ש עו"ד יונה בלטמן ז"ל

ינואר 14, 2020

ביום 26.1.2020 בשעה 16:30 יערך משפט מבוים במסגרת הקורס אתיקה מקצועית לעורכי דין. המשפט המבוים נערך לזכרו של עו"ד יונה בלטמן, אשר כיהן כפרקליט המדינה וכמבקר האוניברסיטה העברית.

המשפט המבוים יעסוק השנה בנושא: חשיפת עד משקר – חובת נאמנות ללקוח או חובה כלפי בית המשפט?

ציבור המרצים והסטודנטים מוזמן להשתתף באירוע!

הסכם חילופי סטודנטים עם בית הספר למשפטים באוניברסיטת וירג'יניה

ינואר 7, 2020

הפקולטה למשפטים גאה לבשר כי חתמנו על הסכם חילופי סטודנטים עם בית הספר למשפטים באוניברסיטת וירג'יניה. ההסכם מצטרף לתכנית עשירה של הסכמי חילופין עם בתי ספר למשפטים מהמובילים בעולם לרבות סטנפורד, קולומביה  ,UCLA רנמין (סין), האוניברסיטה הלאומית של סינגפור והסורבון בפריז, כמו כן לחברותנו ב-Centre for Transnational Legal Studies   לונדון.

 

קול קורא להגשת מועמדות להצטרפות לתכנית הדוקטורט-בתר דוקטורט בחו"ל של קרן אייסף

דצמבר 26, 2019

התכנית מיועדת  לסטודנטים וחוקרים המתעתדים ללמוד לתואר דוקטורט ובתר-דוקטורט במוסדות הלימוד בארה"ב ואירופה בשנה"ל תשפ"א (2020-2021) ובכפוף לתנאים הבאים:

קול קורא לפרסים ומלגות - שנת תש"ף

דצמבר 24, 2019

הפקולטה למשפטים מעניקה שורה של פרסים על הצטיינות בלימודים, בכתיבת עבודת מחקר ובפעילות חברתית. הפרסים השונים כוללים גם מענק כספי, אך עיקרם הוא הכבוד והיקר הנובעים מההכרה הפומבית בהצטיינות. חלק מהפרסים מוענקים בטקס חגיגי שמתקיים במהלך שנת הלימודים (מועד הטקס מתפרסם במהלך השנה) בהשתתפות התורמים או קרוביהם שבזכות נדיבותם מוענקים הפרסים.

לפרטים נוספים

ההרצאה השנתית לזכרו של ג'ון סאקר

דצמבר 15, 2019

בשבוע שעבר מכון סאקר והפקולטה למשפטים התכבדו לארח את פרופ' לורנס לסיג מבית הספר למשפטים של אוניברסיטת הרווארד. ההרצאה תחת השם "דמוקרטיה כאשר העם אדיש", עסקה בפגמים הקיימים בהליך הבחירות בארה"ב, בהשפעות הטכנולוגיה ועידן האינטרנט על החברה הדמוקרטית המודרנית ובצורך בחשיבה חדשנית על מנת להתמודד עם שינויים אלה.