חדשות

ברכות חמות לפרופסור יובל שני ולד"ר יעל כהן-רימר על זכייתם בפרס גורני לשנת 2021

16 דצמבר, 2021

התבשרנו על שני זוכים טריים בפרסים מן הפקולטה שלנו. 

פרופ' יובל שני הוא חתן פרס גורני למשפט ציבורי לשנת 2021. הפרס מוענק לו על פעילות ותרומה יוצאות דופן בתחום המשפט הציבורי בישראל. 

ד"ר יעל כהן-רימר היא כלת פרס גורני לחוקרים צעירים. הפרס מוענק לה על עבודת הדוקטורט שכתבה בנושא "בחינה חוקתית של חזקות הכנסה בחקיקת רווחה" (בהנחייתו של פרופ' ברק מדינה). 

יעל תחלוק את הפרס עם ד"ר עפרה בלוך מאוניברסיטת תל-אביב. 

ברכות מקרב לב ליובל ויעל על הזכייה בפרס גורני ואיחולי הצלחה רבה גם בהמשך!

ברכות לפרופ' דוד אנוך על זכייתו בפרס לנדאו לאמניות ולמדעים (המוענק ע"י מפעל הפיס) בקטגוריה של חקר הפילוסופיה

1 נובמבר, 2021

אנו שמחים לבשר כי פרופ' דוד אנוך זכה בפרס לנדאו לאמניות ולמדעים (המוענק ע"י מפעל הפיס) בקטגוריה של חקר הפילוסופיה.

מנימוקי ההחלטה: "הישגיו המקצועיים של פרופ׳ אנוך יוצאי דופן: הוא חידש חידוש משמעותי בהבנת מעמדן של טענות מוסריות ועבודתו מוכרת ומוערכת במעגלים רחבים. לפרופ׳ אנוך יבול נדיר של פרסומים, שהופיעו בבמות החשובות והמשובחות ביותר בפילוסופיה. מאמריו נקראים ומצוטטים וזוכים בעקביות להערכת עמיתים, כפי שמעידה העובדה שפעמיים נבחרו מאמרים שלו לרשימה אקסקלוסיבית של המאמרים הטובים ביותר בפילוסופיה בשנה נתונה. פרופ׳ אנוך מנחה בהצלחה ובמסירות תלמידים רבים"

ברוכים הבאים לתלמידי שנה א׳

4 אוקטובר, 2021
ברוכים הבאים לתלמידי שנה א׳ שעלו היום לירושלים והתחילו היום את שבוע האוריינטציה! אנו שמחים בבואכם ומאחלים לכם הצלחה והנאה רבה בלימודים. 
תודה גם גם לצוות האוריינטציה המסור שמלווה את המתקבלים כבר מראשית הקיץ.

ברכות לפרופסור מיכאיל קרייני שנבחר אתמול להיות חבר ב-Institut de Droit International

29 אוגוסט, 2021

אנו שמחים לבשר שחברנו, פרופסור מיכאיל קרייני, נבחר אתמול להיות חבר ב-Institut de Droit International. מדובר במוסד אקדמי יוקרתי ובמכון הוותיק בעולם למשפט בינלאומי (פעיל מאז 1873).

במכון מכהנים חברות וחברים מרחבי העולם, הנחשבים למומחים מובילים בתחום של משפט בינלאומי פומבי ופרטי. המכון אף זכה בשנת 1904 בפרס נובל לשלום.

פרופ' מיכאיל קרייני הוא החבר השלישי במכון שמגיע מהפקולטה, כשהאחרים הם פרופ' יובל שני ופרופ' איל בנבנישתי. אנו מברכים את מיכאיל מקרב לב על ההכרה ועל ההישג המרשים, המביא כבוד לפקולטה למשפטים ולאוניברסיטה העברית.