אירועים עתידיים

חדשות

קול קורא להגשת מועמדות לתחרות הויס (מסחרי בינלאומי) 2019

מאי 14, 2018

תחרות הויס בווינה נחשבת לתחרות הגדולה והיוקרתית בעולם בתחום המשפט המסחרי, ומשתתפות בה כ-400 אוניברסיטאות מכ-80 מדינות. התחרות מהווה הדמיה של סכסוך מסחרי בפני בית דין בינלאומי לבוררות. מטרת התחרות היא להעניק לסטודנטים פלטפורמה וכלים להעמקת הבנתם בהתקשרויות מסחריות בינלאומית ובסכסוכים העולים מהן ולהעניק להם ניסיון בליטיגציה וייצוג בהליכי בוררות. 

מועד אחרון להגשת מועמדות: 5.6.2018.

למידע נוסף, ראו את הקובץ המצורף. או, בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק של הנבחרת:

beijing

הסכם חילופי סטודנטים עם הפקולטה למשפטים באוניברסיטת בייג'ינג (PKU)

מאי 10, 2018

הפקולטה למשפטים גאה לבשר כי חתמנו על הסכם חילופי סטודנטים עם הפקולטה למשפטים באוניברסיטת בייג'ינג (PKU), שהיא הפקולטה למשפטים המובילה בסין. ההסכם מצטרף לתכנית עשירה של הסכמי חילופין עם בתי ספר למשפטים מהמובילים בעולם לרבות סטנפורד, קולומביה  ,UCLA רנמין (סין), האוניברסיטה הלאומית של סינגפור והסורבון בפריז, כמו כן לחברותנו ב-Centre for Transnational Legal Studies   לונדון.

הסכם חילופים עם אוניברסיטת מנטריאול

הסכם חילופי סטודנטים עם הפקולטה למשפטים באוניברסיטת מונטריאול

מאי 6, 2018
הפקולטה למשפטים גאה לבשר כי חתמנו על הסכם חילופי סטודנטים עם הפקולטה למשפטים באוניברסיטת מונטריאול, קנדה. ההסכם מצטרף לתכנית עשירה של הסכמי חילופין עם בתי ספר למשפטים מהמובילים בעולם לרבות סטנפורד, קולומביה  ,UCLA רנמין (סין), האוניברסיטה הלאומית של סינגפור והסורבון בפריז, כמו כן לחברותנו ב-Centre for Transnational Legal Studies   לונדון.
ליונל כהן

ההרצאה השנתית ע"ש ליונל כהן

אפריל 12, 2018

ההרצאה השנתית ע"ש ליונל כהן התקיימה בפקולטה למשפטים ביום ב', 9 באפריל.

השנה התכבדנו לארח את סר טרנס את'רטון, השופט השני בחשיבותו באנגליה ובויילס, המשמש כ- Master of the Rolls - ראש המחלקה האזרחית, ולשעבר שופט בית המשפט הגבוה (להבדיל מהעליון) ונשיא ה- Chancery Division בבית משפט זה. נושא ההרצאה היה "האוניברסליות של שלטון החוק כסטנדרט בינלאומי".

תחרות ז׳אן פיקטה

ברכות חמות לנבחרת הפקולטה על השתתפותה בתחרות ז׳אן פיקטה בתחום המשפט ההומניטרי הבינלאומי

אפריל 11, 2018

ברכות חמות לנבחרת הפקולטה על השתתפותה בתחרות ז׳אן פיקטה בתחום המשפט ההומניטרי הבינלאומי.

התחרות הינה הגדולה והיוקרתית ביותר בתחום המשפט ההומניטרי הבינלאומי. התחרות נערכה השנה במקדוניה והשתתפו בה כחמישים נבחרות ממדינות שונות. חברי הנבחרת שייצגה את הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית הם: יערה מרדכי, שניר חדד וירדן רובינשטיין.