השמה תשפ"ג

גם בשנת תשפ"ג תפעל תכנית ההשמה, שנועדה לספק למשרדים ולסטודנטים שלנו את ההזדמנות הטובה והנוחה ביותר לסגירת התמחות.

 

התכנית ממשיכה באותה מתכונת גם השנה, וכוללת שלושה חלקים שהם חבילה אחת:

  1. ספר מעסיקים – המפרט את המידע אודות המשרדים המשתתפים, הדרישות, אופי ההתמחות ומספר המשרות הפנויות, כמו גם דרישות סף ככל שישנן. ספר המעסיקים מבוסס על המידע שממלא המשרד בעת ביצוע ההרשמה לאתר ההשמה, והוא זה שאליו נחשפים הסטודנטים כאשר הם בוחרים לאילו משרדים ברצונם להתראיין.
  2. ערב המתמחים – יתקיים השנה בקמפוס בהר הצופים, בתחילת חודש ינואר (התאריך המדויק יעודכן בהקדם). מטרת הערב הוא לאפשר לסטודנטים מפגש בלתי אמצעי באווירה נינוחה יותר עם מתמחים מהמשרדים, שיוכלו לספר להם ממקור ראשון אודות ההתמחות, הדרישות והחוויה.
  3. יריד ראיונות – מתקיים בפקולטה, ובו נציגי המשרדים מגיעים אלינו כדי לראיין מועמדים רלוונטיים שביקשו להתראיין אצלם. היריד מתקיים בהתאם לכללי הלשכה ולמועדים שנקבעו על ידה, בין התאריכים 20-22/3/2023.

 

עלות ההשתתפות בתכנית עומדת השנה על 4,000 ₪.

שימו לב, ניתן להשתתף בתכנית רק כמכלול על כל חלקיה – לא ניתן להירשם לספר המעסיקים ו/או להשתתף בערב המתמחים, מבלי להגיע לראיין ביריד.

כדי להצטרף לתכנית, אנא הירשמו למערכת ההשמה באמצעות הטופס שבקישור: https://law-hasama.co.il/hito/#/survey/bc7496, עד לתאריך 10/12/2022. מעסיק שלא ירשם עד תאריך זה, לא יוכל להשתתף השנה בתכנית.

ניתן לפנות בכל שאלה ליחידת ההשמה: 02-5882520, law_hasama@savion.huji.ac.il