גיליון 12

 
                                                                                                                                גליון 12: ינואר 2013
 
header


חידשנו את פעילות בטאון הפקולטה, והפעם במתכונת מקוונת. הכתבות המלאות לעיונכם באתר, תחת הלשונית פרסומים - בטאון "הפקולטה".

 

קריאה מהנה!

 
logo1
חברים ל(כתב) עת

ארבע נקודות זכות * ניסיון אקדמי עשיר * קבלת כלים לניתוח וחשיבה ביקורתית * אלו רק חלק מהיתרונות שצובר סטודנט למשפטים כשהוא משתתף בכתב עת * ביטאון הפקולטה נותן לכם הצצה אל מאחורי הקלעים של שלושת כתבי העת הסטודנטיאליים המובילים בפקולטה למשפטים * כתבה ראשונה בסדרה על כתבי העת בפקולטה, והפעם: על כתבי העת הסטודנטיאליים. 
קראו עוד...

hrnl  
mazuzsmall
היועץ המשפטי לממשלה מלמד את דור ההמשך / ראיון עם מני מזוז

מדי שנה מציעה הפקולטה למשפטים לתלמידיה מגוון קורסים בהנחיית מרצים מהפרקטיקה. בין קורסי הבחירה שהציעה הפקולטה השנה בולט הקורס "מוסד היועץ המשפטי לממשלה – סוגיות נבחרות" בהנחייתו של היועץ המשפטי לממשלה לשעבר, עו"ד מני מזוז, שהפך במהירות לאחד הקורסים המבוקשים ביותר מצד תלמידי התואר הראשון. 
קראו עוד...

hrnl
votingsmall
הפקולטה בוחרת

החודש הראשון ללימודים הוא חודש עמוס בכל פקולטה – מכינים מערכת שעות, מתרגלים למרצים חדשים ומתחילים ללמוד נושאים חדשים. אבל מי שבא בשערי הפקולטה למשפטים בתקופה הזאת יגלה שאחד הנושאים העיקריים שכולם מדברים עליו הוא דווקא הבחירות, ולא לכנסת. 
קראו עוד...

hrnl
sups
מבט מבפנים על התקשורת האמריקאית ובית המשפט העליון/ ראיון עם דליה ליטוויק

דליה ליטוויק, עיתונאית אמריקאית המסקרת את בית המשפט העליון של ארצות הברית עבור מגזין Slate, תעביר השנה קורס בפקולטה ובו תעסוק ביחס התקשורת האמריקאית לבית המשפט העליון, יחס שהיא מתארת כ"תסמונת שטוקהולם". 
קראו עוד...

hrnl
minervasmall
צדק צדק תרדוף

מרכז מינרבה באוניברסיטה העברית מאגד ערבי עיון, כנסים וסדנאות לקידום זכויות האדם * מנהלת הפרויקט לצדק מעברי, סיגל הורוביץ, מספרת על הכנס האחרון * תומר הרמתי, אחד מתלמידי הסדנה לצדק מעברי בעבר, מספר על חוויה ייחודית ברואנדה וטנזניה במסגרת פרויקט של המרכז. 
קראו עוד...

 
 
 
 
mador0
mador1
מי אני? היכרות עם מגוון תלמידי הפקולטה 
קראו עוד...
 
 
mador2_12
אדם חפרי-וינוגרדוב 
חוקרים רבים מתחרים על הזכות לקבל את מענקי המחקר היוקרתיים של הקרן הלאומית למדע. הקרן היא הגוף הממלכתי המרכזי התומך במחקר העיוני בישראל. התחרות מתקיימת על סמך מדדי מצוינות מדעית ומקיפה תחומי מחקר רבים ומגוונים. ד"ר אדם חפרי-וינוגרדוב, מהסגל הבכיר של הפקולטה, הוא מיחידי הסגולה שהצליחו לקבל מענק כספי גדול מהקרן. 
קראו עוד...
 
 
בטאון "הפקולטה" גליון 12: ינואר 2013
חברי מערכת: רונן פוליאק (עורך), מיכל תותחני, זהר דרוקמן
עיצוב והפקה: יעל צין
הפקולטה למשפטים, כל הזכויות שמורות