גיליון 21

 
                                                                        גליון 21:  אפריל 2016
     
 
header


בטאון הפקולטה - גליון 21

 
 
 
michalso1 "הייתי רוצה שעורכות הדין היוצאות מהפקולטה יבינו וירגישו שהכל אפשרי מבחינתן"
- אורית לוי ינובסקי-

ישבנו לשיחה עם עו"ד ד"ר עופרי-שור, בנוגע לפאנל "עריכת-דין ונשים", אותו הנחתה במהלך חודש פברואר בפקולטה ובכדי לשמוע על נסיונה המקצועי

קראו עוד...

hrnl

  ulaamsmall
 
אוניברסיטה לעם
-סופי קוסשוילי-

שנים של היעדר אמונה עצמית, היעדר ידיעה, והיעדר אמון במערכת, הביאו את 600 תלמידי אוניברסיטה בעם להאמין שכל הדלתות כבר מזמן נסגרו בפניהם, ושאת ההזדמנות שלהם הם כבר פספסו. אחת מהדלתות היא זו של "האוניברסיטה העברית בירושלים" - מבנה עתיק היושב בפאתי הר הצופים, הנראה לרובם כמגדל שן גבוה, שהגישה אליו פתוחה אך ורק לאנשים שהחיים היטיבו עימם.

קראו עוד...

hrnl   

  mevuyamsmall
בין מתווה הגז למתווה הקריפטונייט: הסדנה במשפט מבוים
-מערכת הביטאון-

דמיינו שלקחתם חלק כצד משפטי, בסיטואציה הבאה: חברת Nudel Energy החלה לחפש קרפטונייט במדינת נרניה לקראת סוף שנות ה-2000. בשנת 2009, חיפושיה הובילה לתגלית ענק של קרפטונייט במאגר הקרוי 'Moby-Dick'. בשנת 2015 נחתם 'מתווה הקריפטונייט' שמסדיר את היחסים שבין הממשלה לבין החברה. המתווה נתקף בבג"ץ על ידי ארגון 'דליברציה דמוקרטית לנרניה', הטוען שהוא בלתי-חוקתי ולכן בטל. אם המקרה הזה נשמע לכם מוכר, אז כנראה שאתם עוקבים אחרי הנעשה במשק האנרגיה בישראל או שאתם מתעניינים בבג"ץ שעסק בחוקיותו של 'מתווה הגז' – או, שאתם תלמידי הסדנה למשפט מבוים של הפקולטה. 


קראו עוד...

hrnl   

 
 
mador0
mador1

מי אני? היכרות עם מגוון תלמידי הפקולטה

-שגיא חורי-

קראו עוד...

 
 
 
בטאון "הפקולטה" גליון 21: אפריל 2016
חברי מערכת: יובל שמחי, יובל שוהם
 
הפקולטה למשפטים, כל הזכויות שמורות