גיליון 11

 
                                                                                                                                גליון 11: אוקטובר 2012 
 
header


חידשנו את פעילות בטאון הפקולטה, והפעם במתכונת מקוונת. הכתבות המלאות לעיונכם באתר, תחת הלשונית פרסומים - בטאון "הפקולטה".

קריאה מהנה!

 
flamencor1

לא על החילוף לבדו

כבכל שנה טסים סטודנטים מהפקולטה לאוניברסיטאות שונות בעולם כחלק מתוכנית חילופי הסטודנטים מטעם הפקולטה למשפטים* חלקם מעידים על הרצון לברוח מהשגרה, חלקם מעוניינים להתמקד בלימודים ואחרים נסעו כדי להגשים חלום. הפקולטה מביאה חוויות מחייה של רעות חברוני, סטודנטית "מתחלפת" באוניברסיטת ESADE בברצלונה, ספרד.
קראו עוד...

hrnl
nlimgclinic

המרכז הקליני – ומה עשיתם אתם למען החברה?

המרכז הקליני בפקולטה למשפטים פותח את שנת הלימודים תשע"ג, הקליניקות מתרחבות, משנות פניהן ופועלות במרץ על פרויקטים חדשים. הכירו את המרכז הקליני מקרוב.
קראו עוד...

hrnl
nlimg3
דברים שלמדתי בשנה א
מדי שנה נכנסים בשערי הפקולטה כ-270 סטודנטים חדשים. אפילו אם יש להם רקע אקדמי קודם, לימודי המשפטים הם אתגר אחר. מן העבר השני, בסוף כל שנה מסיימים מאות סטודנטים את לימודיהם בפקולטה, ומלבד הידע האקדמי הרב, הם לוקחים עימם גם את נסיון החיים שצברו במהלך שנות לימודיהם. פגשנו כמה מהם, אשר שמחו להעביר הלאה עצות ותובנות לסטודנטים החדשים שרק עתה מתחילים ללמוד. בהצלחה!
קראו עוד...
 
mador0
mador1
מי אני? היכרות עם מגוון תלמידי הפקולטה 
קראו עוד...
 
 
mador2
על יעילות של טריבונלים בינלאומיים 
בפקולטה לומדים הרבה על צדק, אך מה שלא יעיל עלול להיות גם לא צודק. הודות למענק מטעם האיחוד האירופי, קבוצת דוקטורנטים וחוקרים בפקולטה, בראשות פרופ' יובל שני, שוקדת על ספר הבוחן מתודולוגיות להגברת היעילות בהקמת בתי דין בינלאומיים. 
קראו עוד...
 
 
בטאון "הפקולטה" גליון 11: אוקטובר 2012
חברי מערכת: רונן פוליאק (עורך), מיכל תותחני, זהר דרוקמן
עיצוב והפקה: יעל צין

הפקולטה למשפטים, כל הזכויות שמורות