גיליון 22

 
גליון 22:  אוגוסט 2016
     
 
header


בטאון הפקולטה - גליון 22

 
 
 

 22_1

נותנים סיכוי לעברייני נוער 
- אורית לוי-ינובסקי -

בגיליון זה נבחן את תופעת עבריינות נוער ודרכי השיקום של הנערים והנערות, דרך עיניה של תלמידת הפקולטה, מור הרניק-בלום. מור, מסיימת שנה ג', משתפת אותנו בקשיים ובהצלחות שבעבודה עם "עברייני הנוער" באזור ירושלים.

קראו עוד...

hrnl

22_4

  
היבטים משפטיים וחברתיים של זכויות להט"בים: תיאוריה ופרקטיקה
-פרופ' צבי טריגר-

בפקולטה נלמד לראשונה השנה קורס שהוקדש לנושא זכויות להט"ב. פרופ' צבי טריגר, המעביר את הקורס, מספר מה מיוחד בו ומדוע לטעמו חשוב כל כך ללמוד את הנושא, במיוחד בתקופה מתוחה וסוערת, כמו זו.

קראו עוד...

hrnl

22_3

  
פרופסור יובל שני, מסכם ארבע שנות "דיקנות"
-מערכת הביטאון-
נפרדים מהדיקן: כולנו יודעים כבר שדיקן הפקולטה ב-4 השנים האחרונות, פרופסור יובל שני, עוזב את תפקידו. זו ההזדמנות שלכם לקרוא את מילות הסיכום שלו לתקופה זו - לפני ה"דרופ מייק" הסופי.


קראו עוד...

hrnl

guyh

  חילופי סטודנטים – הזדמנות לראות עולם 
-סופי קוסשוילי-
  

לומדים קשה הקיץ? חלמתם על חורף אירופי? רציתם קפיצה קטנה לאוסטרליה? או אולי שינוי אווירה במזרח הרחוק או בארה"ב? זה אפשרי, גם במהלך הלימודים! פרופסור גיא הרפז נותן לכם את כל המידע על תוכנית החילופים האיכותית של הפקולטה ופורט את כל הסיבות למה כדאי גם לכם להשתתף בה.

קראו עוד...

hrnl

22_2

  נשף משפטים 2016
-שאול פליידר-
 

נשף משפטים - צמד המילים שהביא לכל כך הרבה שיח, המתנה, ציפייה, התרגשות ושמחה - אבל האם חשבתם פעם "אך נשף נולד"? הרמתם פעם אירוע ל-800 איש? ומה עם אירוע ל-800 חברים וחברות, תוך כדי לימודים ומבחנים? בואו לשמוע משאול פליידר איך בדיוק הוא ושאר החברים באגודה ארגנו לכם את #נשףמשפטים 2016


קראו עוד...

hrnl 

 

 

 
 
 
mador0
mador1

והפעם הממראים ל והחוזרים מ תוכנית חילופי הסטודנטים של הפקלטה.

- -

קראו עוד...

 
 
 
בטאון "הפקולטה" גליון 22: אוגוסט 2016
חברי מערכת: יובל שמחי, יובל שוהם
 
הפקולטה למשפטים, כל הזכויות שמורות