-
קתדרה למשפט השוואתי ולתולדות המשפט על-שם מונטסקייה: פרופ' אדם חפרי-וינוגרדוב, פרופ' אמריטוס מרדכי א' ראבילו ופרופ' אמריטוס חנינה בן מנחם.
-
קתדרה לדיני תאגידים על-שם ווכטל, ליפטון, רוזן וכ"ץ: פרופ' אסף חמדני, פרופ' ישי בר ופרופ' אמריטוס אוריאל פרוקצ'יה.
-
קתדרה לזכויות האדם על-שם השופט חיים כהן: פרופ' ברק מדינה ופרופ' אמריטוס רות גביזון.
-
קתדרה למשפט פלילי על-שם השופט בזיל ווניש: פרופ' מרים גור-אריה.
-
קתדרה לדיני מיסים ודיני קניין על-שם מרי וצ'רלס סטינובר: פרופ' דוד גליקסברג ופרופ' אמריטוס יהושע ויסמן.
-
קתדרה לדיני נזיקין על-שם בורה לסקין: פרופ' אמריטוס ישראל גלעד ופרופ' אמריטוס יצחק אנגלרד.
-
קתדרה למשפט ציבורי על-שם אדוין גודמן: פרופ' יואב דותן ופרופ' אמריטוס קלוד קליין.
-
קתדרה למשפט אירופאי על-שם ארנולד ברכט: פרופ' גיא הרפז.
-
קתדרה למשפטים על-שם סילבן מ. כהן: פרופ' תומר ברודי ופרופ' אמריטוס אליהו הרנון.
-
קתדרה למשפט פלילי על-שם פיליפ ואסטל מייזוק: פרופ' אלון הראל.
-
קתדרה למשפטים ולאכיפת החוק על-שם פרופ' וולטר א' מאיר: פרופ' דויד וייסבורד ופרופ' אמריטוס אליאב שוחטמן.
-
קתדרה למשפט מסחרי על-שם אוגוסטו לוי: פרופ' איל זמיר.
-
קתדרה לדיני הסביבה על-שם לואיס מרשל: פרופ' דפנה לוינסון-זמיר.
-
קתדרה למשפטים על-שם פרידה וסולומון רוזנצוויג: פרופ' אהוד גוטל ופרופ' אמריטוס גדעון ליבזון.
-
קתדרה למשפט השוואתי על-שם פאני והרי הרכבי: פרופ' ברכיהו ליפשיץ.
-
קתדרה לקרימינולוגיה על-שם מילדרד ובנימין ברגר: פרופ' מימי אייזנשטדט, פרופ' אמריטוס שמחה לנדאוופרופ' אמריטוס מנחם אמיר.
-
דוכן במשפטים על-שם יוסף ובל בראון: ד"ר בני פורת.
-
קתדרה למשפטים על-שם לורנס ד' ביל: פרופ' נדירה קיבורקיאן, פרופ' אמריטוס לסלי סבה ופרופ' אמריטוסגבריאלה שלו.
-
קתדרה למשפט בינלאומי פרטי ובין דתי על-שם השופט הרי מ. פישר: פרופ' סיליה פסברג ופרופ' אמריטוס אביגדור לבונטין.
-
קתדרה לדיון אזרחי על-שם אדוארד ס' סילבר: פרופ' גדעון פרחומובסקי.
-
קתדרה למשפט פלילי על-שם איבן ראנד: פרופ' ראם שגב, ד"ר יצחק קוגלר ופרופ' אמריטוס שניאור-זלמן פלר.
-
קתדרה למשפט בין-לאומי על-שם ברוס ויין: פרופ' מיכאיל קרייני, פרופ' אמריטוס מרדכי קרמניצר ופרופ' אמריטוס דוד קרצ'מר.
-
קתדרה למשפט ציבורי ובינלאומי על-שם בסי ומיכאל גרינבלט: פרופ' שמעון שטרית ופרופ' אמריטוס רות לפידות.
-
קתדרה למשפט עברי על-שם ג'וזף טננבאום: פרופ' אמריטוס שמואל שילה.
-
קתדרה לדיני משפחה וירושה על-שם יעקב ברמן: פרופ' אמריטוס פנחס שיפמן.
-
קתדרה למשפט בינלאומי פומבי על-שם הרש לאוטרפכט: פרופ' יובל שני ופרופ' אמריטוס יהודה בלום.
-
קתדרה בדיני עבודה על-שם אליאס ליברמן: פרופ' גיא דוידוב, פרופ' אמריטוס פרנסיס רדאי ופרופ' אמריטוסיצחק זמיר.
-
קתדרה במשפט בינ"ל על-שם מריה וון הופמנסטל: פרופ' משה הירש ופרופ' אמריטוס מיכל פומרנץ.
-
קתדרה לפילוסופיה של המשפט ע"ש רודני בלקמן - פרופ' דוד אנוך.